Sevgiliye Uyku Mesajları

-------------------Sponsorlu Bağlantılar----------------------

Sevgiliye Uyku Mesajları, Sevgiliye Uyku Sözleri, Güzel Uyku Sözleri, İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri, Kısa Uyku Mesajları, Yeni Uyku Mesajları;

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

-------------------Sponsorlu Bağlantılar----------------------

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Yanağını uzat mucuk.

Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, karizmatik erkeğim, iyi geceler.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki.

Seni çok seviyorum birtanem. İyi uykular.

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı bos bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

Bu gönül sana tutkun, sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden, iyi geceler aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bitanem, iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin aşkım, iyi uykular tatlı rüyalar.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem, iyi geceler.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini, zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez. İyi geceler, tatlı rüyalar, Allah rahatlık versin.

İyi geceler rüyalarımın prensesi.

İyi geceler dünya, iyi geceler insanlar, iyi geceler bitanem. Rüyanda beni gör olur mu?

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi geceler meleğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bitanem. İyi geceler, seni seviyorum.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; Seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey. Bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin. Tatlı rüyalar meleğim.

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin. İyi geceler canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum.

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana. Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki: hadi yat artık çok az kaldı sabaha. Tatlı rüyalar aşkım hem sana hem bana.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem.

Geceler şimdilik tek engelim ancak ben bu günlerin değerini iyi bilmeliyim. Çünkü ayrı geçen bu geceler olmasa senin yokluğunun ne demek olduğunu nasıl anlayabilirdim. Bensiz gecen, benli rüyalarla dolsun sevdiğim.

Bunlarda İlginizi Çekebilir:

-------------------Sponsorlu Bağlantılar----------------------

 

 

Paylaş
comments

Resimli Mesajlar

   İsim Rehberi                     

   Şiirler                                

 

 Burç Sözleri

akrep-150x150aslan-150x150balik1-150x150

 basak-150x150boga-150x150ikizler-150x150

koc-150x150kova-150x150oglak-150x150

 terazi-150x150yay-150x150yengec-150x150

 Özlü Sözler